24.02.2022 – Спогади коворкінгів України

Цей найважчий рік в житті кожного українця ми пережили завдяки тому, що з самого початку були разом.

І сьогодні ми хочемо згадати, як коворкінги переформатувались та допомогали з перших днів війни.

💙 Creative States в березні запустили Фонд гуманітарної допомоги, який допомагає потрібними контактами чи медикаментами, їжею або одягом, консультаціями, фінансовими донатами або тимчасовим прихистком.

💛 Coworking Platforma організували Центр з надання гуманітарної допомоги у Києві. Всі об’єднались заради допомоги нашим захисникам/захисницям та людям, яким зараз потрібна їжа, ліки та інші речі.

💙 Startup Depot з 2 березня відкрили свої двері та облаштували прихисток для тимчасово переміщених осіб, які були змушені покинути свої домівки та бігти за сотні, а то і тисячі кілометрів від них.

💛 Lift99 28 лютого створили платформу Help99, де кожен міг допомогти або попросити про допомогу. Де також зібрали всі корисні ресурси для українців.

💙Futura Hub прийняли до себе 140 людей у перші два тижні, які жили у загальному просторі та івент-залі.

💛 Cherdak з перших днів приймали ВПО з усієї країни. Вони поселяли біженців у коворкінгу, школах, кабінетах. Міські ресторани допомагали їжею, волонтери забезпечували одягом. Друзі, партнери, а також резиденти простору допомогали організувати центри притулку.

💙UNIT.City 24 лютого облаштували бомбосховище в одному зі своїх корпусів, а на початку березня відкрили двері UNIT.Cafe для того, аби захисники нашої держави могли щоденно отримувати гарячі обіди, каву та чай.

І це тільки частина тих ініціатив, що були реалізовані коворкінгами України, задля допомоги один одному.

Ми всі змінились, коворкінги змінились: від місць, де всі працювали, до місць, де всі переживали найстрашніше; від івент-зон до бомбосховищ. 

В найскладніший світовій ситуації коворкінги доводять, що це найадаптованіша та гнучка індустрія,
яка потрібна зараз і буде потрібна у майбутньому.

Вся команда асоціації дякує кожному директору, менеджеру, адміністратору, комьюніті-менеджеру
 та іншим членам команди за цю підтримку

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *