Команда Асоціації коворкінгів України представила інтерактивну онлайн-мапу коворкінгів України

Оновлено: 5 жовт. 2023 р.

Зараз особливо важливо знати джерела з інформацією про працюючи робочі простори, адже ситуація мінлива і щоб вам не довелось перевіряти кожен коворкінг, ми створили мапу, на якій відображається вся потрібна вам інформація.

Тут ви знайдете адресу, вартість та такі важливі нині параметри як: наявність стабільного інтернету (наприклад, Starlink), генератору, кількість провайдерів та інше.

Також ми вирішили додавати й ті локації, які зараз не працюють, щоб мати повніше розуміння ситуації на ринку коворкінгів.

Карта оновлюється, ми тримаємо руку на пульсі, щоб у вас був доступ до найактуальнішої інформації в одному місці!

Якщо ви бажаєте змінити інформацію, напишіть нам на пошту: hello@coworkingassociation.org.ua

Щоб додати свій простір на мапу, заповніть анкету учасника

5 переглядів0 коментарів