Блог АКУ

Ukrainian coworking news

🟢 «Платформа Львів» стала «Futura HUB»
Коворкінг здійснив ребрендинг і переорієнтувався на сучасне мистецтво, емоційний релакс і пошук конструктивних бізнес-рішень. Також команда вирішила зробити акцент на великих орендарів, розширений спектр послуг та навіть оновили дизайн.

Зміни торкнулися не лише простору, але й ідеології хабу:
«Ми плануємо рухатися в концепції Co-eating, Co-working and Co-dreaming. Наша мета — сформувати ком'юніті тих, хто цінує середовище сучасного комфорту.» — говорить керівниця FuturaHub Анастасія Гаврилова.

🟢 Про складності адаптації під час кризи індустрії від засновника мережі HUB 4.0
Кожен коворкінг залучає різні ідеї форматування, знижок та спеціальних пропозицій задля підвищення відвідуваності. Оренда одного місця на двох у коворкінгу з можливістю почергової роботи, погодинна оренда закритого смарт-офісу для одного чи для усієї команди — саме до таких рішень прийшла команда HUB 4.0. 

🟢 Урбан-центр у Харкові: 15 локацій, бази для тренувань
Проект підтримується профільним міністерством КМУ USAID. У центрі планується 15 локацій, присвячених усім видам вуличних культур, бази для тренувань, теоретичних занять та коворкінгу. 

🟢 Creative States має намір вийти на європейський ринок
Мережа коворкінг-просторів Creative States планує розширити портфель нерухомості до 20 тис. м² і вийти на європейський ринок у 2021 році, повідомив засновник мережі Ілля Кенігштейн.

🟢 Цифрове відділення-коворкінг від ПриватБанку
У Києві відкрили новий формат concept store - він працює і як міні-коворкінг для клієнтів, які прийшли за послугами так і як звичайне відділення банку, але без касирів. Але на цьому Приват не зупинився і встановив ідентифікацію клієнта за допомогою камери; зробив окремі кімнати із терміналами; є дитяча кімната та конференц-зала для VIP-клієнтів.