Блог АКУ

Cocowork – Airbnb для коворкінгів

В тестовому режимі розпочав роботу Telegram-бот, який допомагає київським коворкінгам і їхнім потенційним резидентам знайти один одного

Процес бронювання робочих місць у коворкінгах – один з найменш автоматизованих на ринку гнучких офісів. Галузь, яка стає все більш потрібною та популярною, втрачає велику кількість клієнтів через складність і тривалість комунікації або відсутність технічних можливостей.

Саме тому команда Coworking Community створила Telegram-бота, який допомагає клієнтам знайти та забронювати місце в коворкінгу, а локаціям – отримати додатковий канал лідогенерації. Зараз бот працює у тестовому режимі, щотижня додаються нові локації та розширюється кількість пропозиції для майбутніх резидентів київських коворкінгів. Заробляти команда проєкту планує на транзакційний моделі.

Що бот дає відвідувачу?

У кілька простих кроків особа, яка бажає попрацювати у коворкінгу, може знайти локацію згідно зі своїми вимогами, обрати потрібні дату та час візиту та забронювати місце, одразу сплативши за нього. Головне – ніколи не треба телефонувати й ні з ким не треба спілкуватись, все відбувається у смартфоні.

Треба лише запустити бота @cocowork_bot, ввести необхідну інформацію, обрати локацію серед запропонованих та, оплативши візит, отримати QR-код, який треба показати адміністратору обраної локації.

Що бот дає коворкінгу?

Це – додатковий канал пошуку клієнтів, можливість зменшити кількість незайнятих місць та збільшити продажі. До того ж він не вимагає жодних фінансових вкладень.

Адміністратору лише треба засканувати QR-код відвідувача й отримати всю необхідну інформацію: ім’я гостя та всі умови послуги, яку він оплатив. До п’ятого числа наступного місяця кошти за надані послуги будуть перераховані на вказаний рахунок.

«Це рішення – для тих, в кого є потреба попрацювати, однак немає можливості, через те, що адміністратор не бере слухавку або на сайті не вказана вартість послуг коворкінгу. Попит на гнучкі локації зростає, однак самі локації не завжди готові зробити пропозицію», - вважає Вікторія Журбас-Литвин, голова команди проєкту.

«Найбільш затребуваними послугами є бронювання робочого місця на день або на пів дня, а також – оренда переговорних кімнат чи конференц-залів. Але локації у відкритих джерелах далеко не завжди описують наявність цих послуг, майже ніколи не вказують їхню вартість та не знають, як само промотувати ці послуги. Ми даємо ідеальний канал», — коментує Олександра Лабузинська, співзасновниця проєкту.

Пропонуємо локаціям долучитись до проєкту!

Додаткова інформація:

+38093-678-7592

alexandra@co-co.work